Levandulové mydlo 100g

Krásne vonia, dobre myje

Číslo produktu
276
Typ
Starostlivosť o telo
Obsah
100g

Skladem

  • 7 €

Prírodné levandulové mydlo  je ručne vyrobené z prírodného základu -  olivového oleja s vysokým obsahom esenciálnych mastných kyselín (kyselina olejová), ktoré pomáhajú obnoviť prirodzené množstvo vlhkosti v pokožke. Jeho vysoký obsah antioxidačných vitamínov, ako je vitamín E, pomáha vyživovať, regenerovať a zmäkčovať pokožku.  Levandulové  mydlo  podporuje cirkuláciu a jeho vôňa relaxuje myseľ.  Vôňa  každého z našich mydiel je výsledkom kombinovania jeho základných složiek - esenciálnych olejov a prírodných  látok, ktoré dávajú tomuto vynikajúcemu mydlu výborné vlastnosti. Pracujeme so 100% prírodnými produktami a panenskými za studena lisovanými olejmi, ktoré zachovávajú všetky vlastnosti získané z rastlín.

Prírodné levandulové mydlo  je vhodné na všetky druhy pokožky. Povzbuzuje cirkuláciu a jeho vôňa relaxuje vašu myseľ.  Používá sa ako bežné mydlo.

Ingredients/INCI/: Sodium Palmate, Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Glycerin, Parfum, Lavendula Spica Flower extract, C.I. 17200,  42090 ,  BHT, EDTA

 Uschovávajte v suchu, pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku.  

  Kontaktuje nás:
aime@aime.sk

  Zavolajte nám:
02/33 00 68 92

  Adresa: Na Troskách 26,
974 01 Banská Bystrica

Prihláste sa k odberu informácií a už Vám neunikne žiadna novinka ani akcia

© Aime Cosmetics, s.r.o.
Vyrobil FT SunFT Sun

Nepriehladnite