Rozmarínové mydlo 100g

Jemne antiseptické, voňavé mydlo

Číslo produktu
277
Typ
Starostlivosť o telo
Obsah
100g

Skladem

  • 7 €

Prírodné rozmarínové mydlo je ručne vyrobené z prírodného základu -  olivového oleja s vysokým obsahom esenciálnych mastných kyselín (kyselina olejová), ktoré pomáhajú obnoviť prirodzené množstvo vlhkosti v pokožke. Jeho vysoký obsah antioxidačných vitamínov, ako je vitamín E, pomáha vyživovať, regenerovať a zmäkčovať pokožku.   Rozmarínové mydlo má jemný antiseptický účinok, krásne vonia a je veľmi vhodné pri kĺbovom či svalovom nepohodlí.  Vôňa  každého z našich mydiel je výsledkom kombinovania jeho základných složiek - esenciálnych olejov a prírodných  látok, ktoré dávajú tomuto vynikajúcemu mydlu výborné vlastnosti. Pracujeme so 100% prírodnými produktami a panenskými za studena lisovanými olejmi, ktoré zachovávajú všetky vlastnosti získané z rastlín.

Prírodné rozmarínové mydlo  je vhodné na všetky druhy pokožky. Je jemne antiseptické, pekne vonia a zákazníci si ho chvalia pri kĺbových a svalových problémoch. Používa se ako bežné mydlo.

Ingredients/INCI/: Sodium Palmate, Aqua, Sodium Cocoate ,Sodium Olivate, Glycerin, Parfum, Rosmarinus Officinalis Leaf, Limonene, Linalool, EDT, BHT

 Uschovávajte v suchu, pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku.  

  Kontaktuje nás:
aime@aime.sk

  Zavolajte nám:
02/33 00 68 92

  Adresa: Na Troskách 26,
974 01 Banská Bystrica

Prihláste sa k odberu informácií a už Vám neunikne žiadna novinka ani akcia

© Aime Cosmetics, s.r.o.
Vyrobil FT SunFT Sun

Nepriehladnite