«le premier» parfém 30 ml

Zvodná a okúzľujúca s  francúzskym parfémom «le premier»

Číslo produktu
400
Typ
Ostatní, Dekorativní kosmetika
Obsah
30 ml

Skladem

  • 48 €

«Le premier» je jedným z skvostov francúzskeho parfuméra  Alaina  Verjuse. Je parfúmom sofistikovaných žien.  Dáva pocit tepla, orientálnej atmosféry, príťažlivosti, a vonia rovnako dobre majiteľke, aj jej okoliu.      «Le premier» má tri  fázy:   

1. Hlava, ktorá vám vytvorí prvý dojem, zacítite ju, akonáhle nanesiete parfém na pokožku. «Le premier» vás očarí svojou sviežou kombináciou mandariniek, citrónu a ruží  a ľahko  Vás prenesie do atmosféry stredomoria.

2. Srdce parfému zacítite, keď parfém trošku «odvetrá» a jeho vôňa sa zlúčí s vašou pokožkou. Tu nájdete jasmín, konvalinky a vôňu kvetu lásky Ylang Ylang. Srdce parfému zvýši Vašu príťažlivosť a je malým tajomstvom parfuméra.

3. Základ dáva parfému dlhodobú vôňu a ucítite ju po čiastočnom odznení prvých dvoch fáz. Tu  sa môžete tešiť na vôňu cédrového dreva, mystického vetiveru, ktorý je tiež nazývaný «vôňa pokoja v duši», a zvodnej ambry.

Naneste parfém na Vaše preferované miesta a užite si krásny prevoňaný deň. Dúfame, že Vás krásne komentáre neminú  :-)

Ingredients/INCI/: Alcohol denat (SD Alcohol 39-C), Aqua, Parfum (Fragnance), Ethyl hexyl methoxycinnamate, Buthyl methoxydibenzoilmethane, Ethyl hexyl salicylate, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Citral, Benzyl benzoate, Benzyl salicylate, Farnesol, Isoeugenol, Eugenol, FD &C RED 4/Cl 14700, FD &C RED 40/Cl 16035, FD &C RED 33/Cl 17200, FD &C BLUE 1/Cl 42090

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci.

Přípravek nebyl testován na zvířatech

  Kontaktuje nás:
aime@aime.sk

  Zavolajte nám:
02/33 00 68 92

  Adresa: Na Troskách 26,
974 01 Banská Bystrica

Prihláste sa k odberu informácií a už Vám neunikne žiadna novinka ani akcia

© Aime Cosmetics, s.r.o.
Vyrobil FT SunFT Sun

Nepriehladnite