FAQ – Často kladené otázky

Stratil(a) som zloženku na zaplatenie, čo mám robiť?

Zavolajte nám na 02/33 00 68 92, napíšte e-mail na aime@aime.sk, alebo nás kontaktujte odkazom na Aime Slovensko na Facebooku!  Budú Vám oznámené údaje na zaplatenie, poprípade zaslaná nová poštová poukážka na zaplatenie.

Potrebujem predĺžiť splatnosť faktúry, čo mám robiť?

Zavolajte nám na 02/33 00 68 92, napíšte e-mail na aime@aime.sk, alebo nás kontaktujte odkazom na Aime Slovensko na Facebooku!  Splatnosť Vašej faktúry bude podľa dohody predĺžená.

Mám nedostatok alebo príliš mnoho krému, chýba mi či mám nadbytok, čo mám robiť?

Zavolajte nám na 02/33 00 68 92, napíšte e-mail na aime@aime.sk, alebo nás kontaktujte odkazom na Aime Slovensko na Facebooku! Ďalší balíček Vám urýchlime či odložíme a môžeme i skrátiť či predĺžiť intervaly medzi zásielkami tak, aby Vám to presne vyhovovalo.

Kde nájdem dátum spotreby na produkte, ktorý som u Aime kúpil(a)?

 Naše výrobky sa rozdeľujú  do dvoch skupín. 

  • Výrobky s dátumom spotreby kratšou než 30 mesiacov. Na týchto produktoch nájdete na obale značenie: Spotrebujte najdlhšie  do: xx.xx.xx (xx sú dané  namiesto dátumu). 
  • Výrobky s dátumom spotreby dlhším  než 30 mesiacov. Pre tieto produkty platia iné pravidlá značenia. Na výrobku nájdete dva rôzne ukazovatele – väčšinou na dne produktu nájdete dátum výroby, napr.: 18-SN36-11.07. Tento produkt bol vyrobený 11.07.2018. Vzadu na etikete potom  nájdete symbol s otvorenou dózou a vedľa  nej počet mesiacov, do ktorých je výrobok po jeho otvorení treba spotrebovať. Najčastejšie to je 6M, tento produkt bude teda použiteľný po 6 mesiacov  po jeho otvorení (odlepení ochrannej fólie).

Dáta spotreby na sklade starostlivo sledujeme, dobu použiteľnosti si môžete vždy overiť na dóze. 

Kde nájdem návod na použitie ku každému produktu?

Návod na použitie je súčasťou obalu každého nášho produktu. Detailný popis nájdete v našom on-line obchode na www.aime.cz. Pri každom produkte nájdete nie len návod na jeho použitie, ale tiež i jeho zloženie.

Ako môžem využiť kupóny na zľavu a poukážky?

Zľavové kupóny a poukážky môžete využiť pri písomnej alebo internetovej objednávke, nie však pri telefonickej. Bližšie informácie nájdete priamo na každej poukážke, popr. zavolajte na našu zákaznícku linku.

Môžu sa zľavové kupóny sčítať?

Áno, zľavy sa môžu sčítať a treba ich  uplatniť až do výšky ceny objednaných produktov, na poštovné sa zľava nevzťahuje. 

Je možné zaslať viac krémov v jednom balíčku?

Áno, je to možné. V prípade záujmu nám zavolajte na 02/33 00 68 92, napíšte e-mail na aime@aime.sk, alebo nás kontaktujte odkazom na Aime Slovensko na Facebooku.

Skladovanie produktov

Najvhodnejšie skladovanie neotvorených výrobkov s neporušenou fóliou je v tme a pri izbovej teplote, ktorá by nemala prekročiť 25 °C a neklesať dlhodobo pod bod mrazu.

Kde sa kozmetické produkty Aime vyrábajú?

Naše produkty sa vyrábajú v Európe a to tiež sa dá povedať o surovinách, ktoré v nich používame (teda až na niekoľko výnimiek, kde sa použité rastliny či oleje v Európe prirodzene nevyskytujú). Väčšina výrobných jednotiek a dodávateľov surovín je z Francúzka, Českej republiky, Švajčiarska a v malej miere i z ostatných európskych krajín, výroba produktov prebieha podľa našich nórskych firemných princípov a znalostí.  

Prečo nemáte krém s UV filtrom?

Chemické UV filtre zaťažujú spravidla pokožku a fyzické filtre zase dajú Vašej pokožke bielu farbu. Je to jednoduchý dôvod k tomu, prečo do väčšiny našich krémov UV filtre nepridávame. Vzhľadom k našej geografickej polohe nie je  nutné zaťažovať pokožku krémom s UV filtrom po celý deň, alebo každý deň. Pokiaľ budete chcieť UV filter použiť, naneste ho cez náš krém, ten Vašu pokožku proti negatívnym latkám z UV filtru pomôže ochrániť. 

Popri  tom, že používam Vašu kozmetiku, čo iného by ste mi odporučili k efektívnemu boju proti známkam starnutia pokožky?

Veľký vplyv na stav pokožky má samozrejme i Váš životný štýl. Pokiaľ by sme Vám mali poradiť rýchle a v kocke, bude to pomocou nasledujúcich bodov: 

  • Pite dosť vody
  • Jedzte dostatok čerstvej zeleniny a ovocia
  • Dostatok spánku
  • Čo najviac  pohybu na čerstvom vzduchu
  • Nefajčite
  • Berte veci v živote optimisticky, veselá myseľ, polovica zdravia – takmer každá situácia má niekoľko uhlov pohľadu a s úsmevom na tvári budete vypadať vždy lepšie než zamračení 

Prečo nezasielate tlačený katalóg?

Katalóg s vybranými produktami zasielame našim zákazníkom spoločne s balíkmi, môžeme ho zaslať i na vyžiadanie. Všetky naše produkty nájdete tiež na našich webových stránkach www.aime.cz i s ich detailným popisom.

Ako dlho budú platiť zľavy na webové objednávky?

Zľavy platia do vypredania  zásob, bližšie informácie nájdete vždy na webových stránkach www.aime.cz.

 

  Kontaktuje nás:
aime@aime.sk

  Zavolajte nám:
02/33 00 68 92

  Adresa: Na Troskách 26,
974 01 Banská Bystrica

Prihláste sa k odberu informácií a už Vám neunikne žiadna novinka ani akcia

© Aime Cosmetics, s.r.o.
Vyrobil FT SunFT Sun

Nepriehladnite