Sada péče o vlasy od Vedndely -30%

Sada starostlivosti o vlasy od Vendely

Doprajte vlasom celkové ošetrenie

Číslo produktu
705
Typ
Starostlivosť o vlasy
Obsah
200ml + 200ml + 50ml
  • 51,5 €
  • 36 €

Šampón Vendela obsahuje perlový proteín z pravých perál, argánový olej, horčík, Keravis PE a ďaľšiu radu prospešných látok. Dokonale a pritom šetrne umýva vlasy,  hydratuje, ošetruje a dodáva im lesk. Perlový proteín obsahuje 20 rozličných aminokyselín a minerálnych solí, ktoré unikátnym spôsobom podporujú zdravie vlasov. Šampón je veľmi šetrný a dodáva vlasom lesk. Argánový olej je bohatý na vitamíny A a E, obsahuje veľké množstvo antioxidantov, kyselinu linoleovú a omega mastné kyseliny. Vlasy sú na dotyk hebkejšie a dodáva im lesk.  Keravis PE chráni a posilňuje vlasy, tak aby boli odolné. Chráni proti rozstrapkaniu, lámaniu a dodáva vlasom pružnosť. Po použití budú vlasy vzdušné a hladké. Doporučujeme šampón používat spolu s Vendela kondicionérom a  sérom  ako sadu, účelovo sa doplňujú, tak aby vlasy a pokožka vlasov získali v každom kroku práve to, čo je najdôležitějšie.

Vendela kondicionér ošetrí rozstrapkané končeky, posilní ochranu vlasov proti krepovitosti a lámavosti, naviac nie je mastný a tak sa hodí na všetky typy vlasov. Obsahuje optimálne množstvo keratínu, ktorý posilňuje štruktúru vlasov, hořčík a daľšie výživné ošetrujúce látky. Doporučujeme používať spoločne s Vendela šampónom a sérom. Výborne sa doplňujú tak, aby vlasy a pokožka získali v každom kroku práve to, čo je najdôležitejšie.

Geniálnym ťahom pani Vendely je jej vlasové sérum. Okrem toho, že jemne ošetrí aj farbené vlasy a vlasy sa po ňom krásne rozčesávajú, obsahuje aktivátor vlasov, ktorý pôsobí tak aby vlasy zhustli a zosilneli. Doporučujeme používať všetky 3 produkty: šampón, kondicionér a toto sérum  ako sadu, účelovo sa doplňujú, tak aby vlasy a pokožka vlasov získali v každom kroku práve to, čo je najdôležitejšie.

Vendela ošetrujúci šampón naneste na vlhké vlasy, napeňte a jemne a dôkladne  premasírujte penou vlasy od pokožky až po končeky. Nechajte chvíľku pôsobiť a opláchnite vlažnou vodou. V prípade potreby zopakujte. Po umytí sa výborne hodí Vendela výživný balzám.

Vendela výživný kondicionér naneste na vlhké vlasy, napeňte a jemne a dôkladne  premasírujte penou vlasy od pokožky až po končeky. Nechajte chvíľku pôsobiť a opláchnite vlažnou vodou. V prípade potreby zopakujte. Po umytí sa výborne hodí Vendela výživný balzám.

Vendela vlasové sérum sa používa na polosuché či suché vlasy a neoplachuje sa. Sérum naneste ku korienkom vlasov a rozčešte ho dôkladne po celej ich dĺžke. Sérum vyživí korienky vlasov, tak aby vlasy zosilneli a uľahčí ich rozčesávanie a dodá vlasom lesk.

Uchovávajte v suchu, pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku.

  Kontaktuje nás:
aime@aime.sk

  Zavolajte nám:
02/33 00 68 92

  Adresa: Na Troskách 26,
974 01 Banská Bystrica

Prihláste sa k odberu informácií a už Vám neunikne žiadna novinka ani akcia

© Aime Cosmetics, s.r.o.
Vyrobil FT SunFT Sun

Nepriehladnite