Telový peeling 250 ml

S ovsom a s makadamiovými orieškami

Číslo produktu
246
Typ
Starostlivosť o telo
Obsah
250 ml

Skladem

  • 18,2 €

Body Scrub s makadamiovým olejom a ovsom určený pre normálnu pokožku.  Zlepšuje textúru a pružnosť pokožky. Eliminuje mŕtve bunky a nečistoty vďaka obsahu granulí vyrobených z piesku Bora Bora. Silný antioxidant a zmäkčovadlo.

Aplikujte rukami alebo exfoliačnou rukavicou pomocou jemnej masáže na vlhkej pokožke. Špeciálnu pozornosť venujte oblastiam s nejväčšou potrebou zjemnenia ako sú lokte, päty a kolená. Ak máte  iné oblasti tela, kde je treba pokožku oživiť a rozprúdiť tok živín a odsun odpadových látok, ako napríklad spadnutú pokožku na bruchu, či volnejšiu pokožku na hornej časti ramien, venujte i im špeciálnu pozornosť.   Opláchnite dostatočným množstvom teplej vody. Po exfoliacii odumretej pokožky je pokožka dokonale čistá a je to najvhodnejší čas k naneseniu telového mlieka, či zpevňovacieho či iného krému. Na suchú a citlivú pokožku aplikujte jedenkrát za týždeň. Mastná a normálna pokožka znesie aplikaciu 2-3krát za týždeň. Nie je  vhodný na intívne oblasti.

Ingredients/INCI/: Aqua, Calcium Carbonate, Oxidized Polyethylene, Cyclohexasiloxane, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Caprylic/capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Macadamia Termifolia Seed Oil,  Phenoxyethanol, Dehydroxanthan Gum, Parfum, Propylene Glycol, Cyclopentasiloxane , Tocopheryl Acetate, Salicylic Acid, Sodium Hydroxide, Avena Sativa Straw Extract, Lactic Acid, Tropolone, C.I: 15985, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate , Imidazolidinyl Urea, Tocopherol, Geraniol, Limonene, Linalool.

 Uschovávajte v suchu, pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku.  

  Kontaktuje nás:
aime@aime.sk

  Zavolajte nám:
02/33 00 68 92

  Adresa: Na Troskách 26,
974 01 Banská Bystrica

Prihláste sa k odberu informácií a už Vám neunikne žiadna novinka ani akcia

© Aime Cosmetics, s.r.o.
Vyrobil FT SunFT Sun

Nepriehladnite